nr konta: PKO BP 58 1020 1055 0000 9002 0092 6824

Pogrom SKS 12
  Wygrana w Piasecznie
W niedzielę 22.01.2017, Minikoszykarki rozegrały kolejne spotkanie ligowe.
Na pięknej hali w Piasecznie pewnie pokonały drużynę MUKS II Piaseczno.
Nasze młode zawodniczki wystąpiły w mocno okrojonym składzie, (brak Patrycji Kozarzewskiej, Julki Serafin, Tosi Marchlewskiej, Zosi Soińskiej, Wiktorii Wiśniewskiej i Wiktorii Ulatowskiej) co nie przeszkodziło im spokojnie kontrolować gry przez cale spotkanie. Mocno osłabiona przeziębieniem Ala Mirkiewicz rzuciła 34 pkt, a Hania Lewczyk 32. Na szczególne wyróżnienie za dobrą grę zasłużyły również Kinga Kędracka i Patrycja Ziemkiewicz.
Cały zespół prezentował się bardzo solidnie. Brawa należą się również kibicom dziewcząt, którzy licznie przybyli dopingować naszą drużynę.

MUKS II Piaseczno - UKS 4 Ursus 10:127 (4:30, 2:36, 2:36, 2:25)

Ola Dadacz - 2

Kolejny mecz Minikoszykarek w piątek 27.01.2017 o godz. 15:30 w Ursusie z drużyną SKS 12 Warszawa.
Zapraszamy

Pewne zwycięstwo
Drugą kolejkę spotkań grupowych rozpoczęły Minikoszykarki.
W pierwszym meczu pewnie pokonały MKS Grójec 152:7

Nasze zawodniczki wyraźnie dominowały na parkiecie nie dając przeciwniczkom rozwinąć skrzydeł.

Patrycja Ziemkiewicz - 10

UKS 4 URSUS - MS Grójec 152 : 7 (19:3, 41:0, 38:2, 54:2)

GRATULACJE
  Kłopoty młodziczek
Poważnie osłabiony został zespół Młodziczek (rocznik 2003).
Drużynę opuściło 5 zawodniczek.
Ola Zająć i Martyna Stefańska wzmocniły drużynę Sokołowa Podlaskiego.
Zosia Arkabuz, Patrycja Serafin i Wiktoria Biela dołączyły do drużyny Żyrardowa.

Mimo, że odejście w trakcie sezonu nie budzi naszego zachwytu, życzymy naszym wychowankom sukcesów na parkietach koszykarskich.

Drużyna Młodziczek kontynuuje treningi i mimo nieprzewidzianego osłabienia dokończy rozgrywki.
Wierzymy, że przetrwają ten trudny moment i osiągną jeszcze liczne sukcesy.
  Życzenia
  Podsumowanie Turnieju w Sieradzu
Minikoszykarki ze srebrem, Młodziczki piąte.

Ostatni dzień Turnieju to mecze o miejsca.
Minikoszykarki pewnie pokonały LaBasket Warszawa 48:14 i zajęły drugie miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została wybrana Kinga Kędracka.

Młodziczki przegrały z KS Basket 25 Bydgoszcz 18:30 i zajęły 5 miejsce. Najlepszą zawodniczką w drużynie wybrano Wiktorię Bielę.

Lepsze otwarcie Minikoszykarek
Drugi dzień Turnieju w Sieradzu lepiej zaczęły Minikoszykarki, które wygrały pierwszy mecz z PTK Pabianice 28:10.
Młodziczki przegrały nieznacznie z Delfinem Kłecko 22:26.

W kolejnych meczach Minikoszykarki wygrały z Widzewem Łódź 32:11 i Gimball Tarnawa 72:10.
Z bilansem 4 wygrane i jedna porażka praktycznie zapewniły sobie medal. Jutro zagrają z La Basket Warszawa o srebro.

Młodziczki wygrały z Pivotem Piastów 48:15 i przegrały z Huraganem Wołomin 17:37. Jutro zagrają z KS Basket 25 Bydgoszcz. Walka toczy się o miejsca od 3 do 5 w całym turnieju.
  W Sieradzu że zmiennym szczęściem
W Ogólnopolskim Mikołajkowy Turnieju Koszykówki w Sieradzu biorą udział dwie nasze drużyny, Minikoszykarki i Młodziczki. Obie zanotowały po porażce na rozpoczęcie turnieju i wygrały swoje drugie spotkania.
Młodziczki przegrały z LaBasket Warszawa 34:40 i wygrały z Trójką Sieradz 41:33.
Minikoszykarki przegrały z Trójką Żyrardów 11:49 i wygrały z MAG RYS Zgierz 77:5.
Obie drużyny grają w mocno osłabionych składach, więc szansę pokazania się mają zmienniczki.
  TURNIEJ w SIERADZU
W dniach 9-11.12.2016 Mlodziczki i Minikoszykarki biorą udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Koszykówki w Sieradzu.

Rywalkami Młodziczek będą zespoły z: Kłecka, Piastowa, Sieradza, Żyrardowa, Warszawy i Wołomina.
Rywalkami Minikoszykarek będą zespoły z: Łodzi, Zgierza, Warszawy, Tarnawy, Żyrardowa i Pabianic.

Młodziczki grają na hali SP9 ul. Łokietka 55
Minikoszykarki na hali Gimnazjum nr 3 ul.Broniewskiego 30

Obie drużyny nocują w Internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego ul.Krakowskie Przedmieście 58

Wyjazd na turniej w piątek 9.12.2016 o godz 10:30,
powrót niedziela 11.12.2016 ok godz. 17:00
  Z Sokołowa z tarczą
Minikoszykarki (2005) wygrały bardzo ważny, wyjazdowy mecz w Sokołowie Podlaskim.
Od początku meczu nasze zawodniczki zaskoczyły rywalki szybką, agresywną i skuteczną grą.
Po 5 min prowadziły 13:0, a po pierwszej kwarcie 23:5. W drugiej kwarcie nie zwolniły tempa i do przerwy mecz był praktycznie roztrzygnięty - 61:16. Świetnie spisywały się Patrycja Kozarzewska, Hania Lewczyk, Julka Serafin i Ala Mirkiewicz.
Druga połowa to spokojne kontrolowanie meczu. Zwycięstwo 116:61 umocniło Minikoszykarki na pozycji lidera w Grupie B.
Cała drużyna spisała się bardzo dobrze. Młode zawodniczki wykazały się dużym zaangażowaniem, koncentracją oraz dojrzałą grą w obronie i w ataku.

MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus 61:116 (5:28; 11:33; 22:36; 23:19)