UKS 4 URSUS
   Strona GłównaArtykułyLinkiGaleriaTRENINGIDownloadArchiwumWrzesień 25 2016 05:37:04  
 Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Download
 Drużyny UKS 4 Ursus
Prezentacja (zdjęcia) drużyn naszego klubu





Rocznik 2001/2002
Rocznik 2003
Rocznik 2004/2005
 ROZGRYWKI
Informacje o występach ligowych drużyn UKS "4 Ursus".
W sezonie 2015/2016
w lidze występują
4 zespoły:

* Kadetki U15
* Młodziczki U13
* Minikoszykarki U12
* Pierwszy Krok U11


 Filmiki
Mecze

Szkółka Koszykówki
 Facebook


 Wyszukiwarki
 Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 108
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: jaga03
 Witamy

UKS "4 Ursus"
ul. Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
tel. 502-718-531
nr konta: PKO BP 58 1020 1055 0000 9002 0092 6824
  Wyjazd na obóz do Wydmin
Obóz sportowy w Wydminach


Adres:
Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Grunwaldzka 94
WYDMINY


Czas trwania: (09-19.08.2016)

Zbiórka - 9.08. (wtorek) godz. 8.50 przed szkołą - wyjazd godz. 9.00

Zabieramy ze sobą:

- stroje treningowe;
- ubranie codzienne;
- śpiwór, poduszeczka;
- buty na halę, buty do biegania, klapki, skarpetki;
- kurtka przeciwdeszczowa, bluza, dresy;
- bielizna osobista, przybory toaletowe;
- strój kąpielowy, ręczniki;
- nakrycie głowy;
- coś od komarów;
- kanapki i picie na drogę;
- dobry humor ;)



Przyjazd z obozu 19.08 ok. godz. 19.00.

UWAGA ! Osoby, które nie dostarczyły kart obozowych, oraz nie uzupełniły wpłat proszę o zgłoszenie się w poniedziałek 8.08 w godz 17.00 - 18.00 na salę gimnastyczna.

Jeżeli dziecko bierze leki lub jest na coś uczulone prosimy o informację na kartce od rodzica.
  Treningi przed obozem
Uwaga

Od poniedziałku do piątku
odbywają się wakacyjne treningi przed obozem sportowym.


- dla wszystkich roczników: godz. 17:00-19:00


ZAPRASZAMY



  Złoto było blisko
Nasze zawodniczki reprezentujące
Szkołę Podstawową nr 4 w Warszawie
zdobyły
Wicemistrzostwo Polski
w Minikoszykówce Dziewcząt
w kategorii szkół podstawowych


To ogromny sukces. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i trenerce.

Srebrny skład: Martyna Stefańska, Ola Zając, Ola Łyk, Natalka Antoniuk, Zosia Arkabuz, Agata Domurat, Paulina Głasek, Wiktoria Biela, Maja Wiśniewska, Patrycja Serafin, Marysia Trukawka, Ola Lenart.

Wyniki Finału Krajowego:

Runda I Grupa III
1 SP Nr 4 Warszawa
2 ZS Nr 1 Brzeg
3 SP Nr 3 Ełk
4 SP Nr 100 Kraków

SP 4 Warszawa – SP 100 Kraków 41:31
SP 4 Warszawa – ZS 1 Brzeg 39:15
SP 3 Ełk – SP 4 Warszawa 23:33

Kolejność końcowa grupy III:

1. SP Nr 4 Warszawa
2. SP Nr 100 Kraków
3. ZS Nr 1 Brzeg
4. SP Nr 3 Ełk

Grupa ćwierćfinałowa:
SP 4 Warszawa - SP 2 Głowno 47:23
SP 7 Sopot - SP 4 Warszawa 25:32

1. SP 4 Warszawa
2. SP7 Sopot

Finał

SP 7 LESZNO – SP 4 WARSZAWA 45:31

Kolejność końcowa Mistrzostw Polski:
1 SP 7 LESZNO
2 SP 4 WARSZAW
3 SP 5 ZGORZELEC
4 SP 7 SOPOT
5 SP 47 BIAŁYSTOK
6 SP 100 KRAKÓW
7 SP 10 KOSZALIN
8 SP 2 GŁOWNO
9 SP 60 BYDGOSZCZ
10 ZS 1 BRZEG
11 SP 1 RUDA ŚLĄSKA
12 SP KONSTANTYNÓW
13 SP 13 GORZÓW WILELKOPOLSKI
14 SP 6 PRZEMYŚL
15 SP 3 EŁK
16 PSP OLEŚNICA


  Pewnie wywalczony brąz
W rewanżowym spotkaniu o brązowy medal w rozgrywkach Pierwszego Kroku (U11K) nasze zawodniczki potwierdziły swoją wyższość nad koleżankami z Targówka i wygrały 92:53.
Na bardzo trudnym terenie, w maleńkiej salce Szkoły Podstawowej nr 28 poległo już wiele bardzo dobrych drużyn.
Kłopoty miały i nasze zawodniczki. Gospodynie - UKS La Basket Warszawa rzuciły się do odrabiania strat i w 3 min. prowadziły 8:0, a po pięciu 10:2. Nasze zawodniczki nie radziły sobie z szybko i bardzo agresywnie grającymi przeciwniczkami, a cały ciężar zdobywania punktów spoczął na świetnie dysponowanej Ali Mirkiewicz, która do przerwy zdobyła 25 pkt. i tylko dzięki temu przegrywaliśmy zaledwie 33:35.
W drugiej połowie dziewczęta z Ursusa oswoiły się z nietypowymi warunkami i sposobem gry przeciwnika.
Stopniowo zdobywały przewagę. Do kosza trafiało coraz więcej zawodniczek i po trzech kwartach prowadziły już 57:45. Czwarta, decydująca kwarta to prawdziwy popis Ursusianek (wygrana 35:8) i w całym meczu 92:53. Szalejąca w tym dniu Alicja zdobyła w drugiej połowie 16 pkt., co w całym meczu dało okazałą zdobycz - 41pkt.



UKS La Basket Warszawa - UKS 4 Ursus 53:92 (16:20, 19:13,, 10:24, 8:35)

Zdobycze punktowe zawodniczek UKS 4 Ursus: Alicja Mirkiewicz - 41, Hania Lewczyk - 21, Julka Serafin - 10, Agata Jurczyńska - 6, Natalia Zaworska - 4, Patrycja Kozarzewska - 4, Kinga Kędracka - 2, Maja Rygiel - 2, Kasia Cabaj - 2.



Pewne dwa zwycięstwa i brązowy medal w rozgrywkach Pierwszy Krok 2016
  Pewnie wywalczony brąz
W rewanżowym spotkaniu o brązowy medal w rozgrywkach Pierwszego Kroku (U11K) nasze zawodniczki potwierdziły swoją wyższość nad koleżankami z Targówka i wygrały 92:53.
Na bardzo trudnym terenie, w maleńkiej salce Szkoły Podstawowej nr 28 poległo już bardzo dużo dobrych drużyn.
Kłopoty miały i nasze zawodniczki. Gospodynie - UKS La Basket Warszawa rzuciły się do odrabiania strat i w 3 min. prowadziły 8:0, a po pięciu 10:2. Nasze zawodniczki nie radziły sobie z szybko i bardzo agresywnie grającymi przeciwniczkami, a cały ciężar zdobywania punktów spoczął na świetnie dysponowanej Ali Mirkiewicz, która do przerwy zdobyła 25 pkt. i tylko dzięki temu do przerwy przegrywaliśmy zaledwie 33:35.
W drugiej połowie dziewczęta z Ursusa oswoiły się z nietypowymi warunkami i sposobem gry przeciwnika.
Stopniowo zdobywały przewagę. Do kosza trafiało coraz więcej zawodniczek i po trzech kwartach prowadziły już 57:45. Czwarta, decydująca kwarta to prawdziwy popis Ursusianek (wygrana 35:8) i w całym meczu 92:53. Szalejąca w tym dniu Alicja zdobyła w drugiej połowie 16 pkt., co w całym meczu dało okazałą zdobycz - 41pkt.

UKS La Basket Warszawa - UKS 4 Ursus 53:92 (16:20, 19:13,, 10:24, 8:35)

Zdobycze punktowe zawodniczek UKS 4 Ursus: Alicja Mirkiewicz - 41, Hania Lewczyk - 21, Julka Serafin - 10, Agata Jurczyńska - 6, Natalia Zaworska - 4, Patrycja Kozarzewska - 4, Kinga Kędracka - 2, Maja Rygiel - 2, Kasia Cabaj - 2.

Pewne dwa zwycięstwa i brązowy medal w rozgrywkach Pierwszy Krok 2016
  Cenne zwycięstwo najmłodszych
Cenne zwycięstwo odniosły dziewczęta grające w rozgrywkach U11K czyli Pierwszego Kroku.
W pierwszym meczu o brązowy medal pokonały na własnym parkiecie drużynę UKS LaBasket Warszawa 105:47.
Wszystkie zawodniczki spisały się bardzo dobrze. Waleczność, ogromne zaangażowanie i spore umiejętności koszykarskie to największe atuty naszego zespołu.
W piątek na Targówku rewanż.
Trzymamy kciuki.

UKS 4 Ursus - UKS La Basket Warszawa 105:47 (23:9, 24:11, 28:16, 30:11)

Skład naszej drużyny:
Hania Lewczyk - 25pkt., Ala Mirkiewicz 19, Patrycja Kozarzewska 18, Kinga Kędracka 9, Agata Jurczyńska 8, Kasia Cabaj 8, Maja Rygiel 5, Wiktoria Wiśniewska 2, Klara Banaszek 2, Tosia Trukawka 2, Zosia Solińska 2, Tosia Marchlewska 2, Natalia Zaworska 2, Małgosia Tarnawska 1, Wiktoria Ulatowska, Julka Serafin, Ania Walkowiak

  Złoty Pierwszy Krok
Wspaniale zaprezentowały się najmłodsze zawodniczki naszego klubu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt “Bojano Cup”
z okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gminy Szemud.

Dziewczęta z UKS "4 Ursus" pewnie wygrały wszystkie mecze zdobyły okazały puchar, nagrody indywidualne i uznanie kibiców na Pomorzu.





Mecze grupowe:

UKS Basket KielnoUKS 4 Ursus Warszawa 8 : 35
GTS StraszynUKS 4 Ursus Warszawa 25 : 35
UKS 4 Ursus WarszawaMały Kosz Białogard 39 : 10


Półfinał:

UKS 4 Ursus WarszawaMUKS Poznań 56 : 8


Finał:

UKS 7 SopotUKS 4 Ursus Warszawa 15 : 21


Końcowa klasyfikacja drużyn:
1. UKS 4 Ursus Warszawa
2. UKS 7 Sopot
3. MUKS Poznań
4. GTS Straszyn
5. UKS Trops Kartuzy
6. UKS Huragan Wołomin
7. Mały Kosz Białogard
8. UKS Basket Kielno

W najlepszej piątce turnieju znalazły się:
Hania Lewczyk i Patrycja Kozarzewska

Najlepszą w drużynie została wybrana
Ala Mirkiewicz


Skład zwycięskiej drużyny: Amelka Cieciuch, Agata Jurczyńska, Małgosia Tarnawska, Wiktoria Wiśniewska, Karolina Flaga, Ala Mirkiewicz, Patrycja Kozarzewska, Julka Serafin, Maja Rygiel, Tosia Marchlewska, Hania Lewczyk, Ola Dadacz, Tosia Trukawka i Ania Walkowiak.

  Wspaniały sukces
Olbrzymim sukcesem naszych koszykarek zakończyły się XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - w minikoszykówce dziewcząt.

Zawodniczki UKS 4 Ursus reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Warszawie zdobyły złoty medal i po raz pierwszy wystąpią w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych.



Igrzyska Mazowieckie odbyły się w Ciechanowie.
Nasza drużyna rozegrał 5 meczów:

W grupie B rywalizowała z drużynami z Żyrardowa, Sokołowa i Ostrołęki:

SP4 Warszawa - SP1 Sokołów Podlaski 52:21
SP4 Warszawa - SP3 Żyrardów 36:43
SP4 Warszawa - SP10 Ostrołeka 40:29


1. SP3 Zyrardów
2. SP4 Warszawa
3. SP1 Sokołów Podlaski
4. SP10 Ostrołeka





Półfinał:

SP4 Warszawa - SP 7 Wołomin 51:27



Finał:

SP4 Warszawa - SP3 Żyrardów 26:24







Skład zwycięskiej drużyny:

Martyna Stefańska, Ola Zając, Ola Łyk, Natalka Antoniuk, Zosia Arkabuz, Agata Domurat, Paulina Głasek, Wiktoria Biela, Maja Wiśniewska, Patrycja Serafin, Marysia Trukawka, Ola Lenart,



GRATULACJE

  Sparingi
Na początku majowego wekendu gościliśmy zespoły z Kozienic.
Drużyny U15 i U12 rozegrały mecze towarzyskie.
Nasze zespoły pewnie wygrały oba spotkania.

Kadetki U15

UKS 4 Ursus - MG UKS Kozienice 49:39

Punkty dla naszej drużyny zdobyły:

Marjankowska Marcelina - 20
Zagrajek Ola - 12
Andrijewska Ola - 6
Szubert Tosia - 4
Arkabuz Krysia - 4
Zapisek Weronika -2
Szczerba Natalia - 1



Minikoszykarki U12

UKS 4 Ursus - MG UKS Kozienice 66:46

Punkty dla naszej drużyny zdobyły:

Wiśniewska Gabrysia - 25
Mirkiewicz Ala - 23
Pniewska Ola -6
Jurczyńska Agata - 4
Tarnawska Małgosia - 2
Wiśniewska Wiktoria - 2
Cieciuch Amelia - 2
Rygiel Maja - 2
  Wielkanocny Turniej Minikoszykówki
Na bardzo dobrym II miejscu zakończyły rywalizację nasze najmłodsze koszykarki (rocznik 2005) w Wielkanocnym Turnieju Minikoszykówki, który odbył się w dniach 11-13.03.2016 w Piasecznie.



Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. MUKS I Piaseczno
2. UKS 4 Ursus Warszawa
3. UKS Trójka Żyrardów
4. UKS Huragan I Wołomin (SSP 5)
5. SKS 12 Warszawa
6. MUKS II Piaseczno
7. UKS La Basket I Warszawa
8. UKS La Basket II Warszawa
9. UKS Huragan II Wołomin (SP 7)
10. MKS Grójec
11. SP 28 Warszawa

Wyniki meczów naszej drużyny:

UKS HURAGAN II WOŁOMINUKS 4 URSUS 6:48
UKS 4 URSUS - UKS LA BASKET I WARSZAWA 49:3
UKS 4 URSUS SKS 12 WARSZAWA 28:27
MUKS I PIASECZNOUKS 4 URSUS 42:23

Półfinał:

UKS TRÓJKA ŻYRARDÓWUKS 4 URSUS 29:33

Finał:

UKS 4 URSUSMUKS I PIASECZNO 25:27

Do Najlepszej Piątki Turnieju została wybrana Antonina Marchlewska.




  Mocne otwarcie Pierwszego Kroku
Znakomicie rozpoczęły rozgrywki Pierwszego Kroku nasze najmłodsze zawodniczki.
U siebie zdecydowanie pokonały zespół MKS Grójec 133:0, a następnie na bardzo trudnym terenie (w Żyrardowie) pewnie wygrały z UKS Trójka - OSIR Żyrardów 92:50
.
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 KADETKI
 Mapa

Wyświetl większą mapę
 Pogoda
 Strony o koszykówce
”Enbiej.pl





Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Fenix by: 388772 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie